Neden Mavi Ege

/Neden Mavi Ege
Neden Mavi Ege2015-01-28T22:42:02+00:00

Öğrencilerimizin öğrenme duyularını Zihin Check Up yöntemi ile ölçerek, uygun öğrenme teknikleri uygulayarak, öğrenmeyi daha zevkli ve kolay hale getiriyoruz.
FastWord ve Reading Asistans programları ile ana dil öğrenir gibi, sesleri duyarak, Z Kuşağı’nın vazgeçilmezi teknoloji ve eğlenceyi, dersler içerisinde kullanarak iyi bir İngilizce öğrenmeyi sağlıyoruz.
En az ikinci bir yabancı dil (seçmeli olarak Almanca, Fransızca, Çince, Japonca v.b ) öğrenebilme imkanı sunuyoruz.
BrainFit Studio işbirliği ile ileri düzeyde matematik öğrenimi sağlıyoruz.
Beslenme Koçu: Sağlam beyin sağlam vücutta olur. Sağlam bir vücudun olabilmesi için iyi beslenmek gereklidir. Öğrencilerimizi okulumuza kabul ettiğimiz andan itibaren her öğrenciye bir Beslenme Koçu vererek öğrencimizin ilgili testleri yapıldıktan sonra beslenmesini ile aile ile birlikte planlıyoruz. Bu birimimizde üç adet Doktor ve on adet Hemşire ile hizmet vermekteyiz.
Sağlık ve Spor Koçu: Sağlıklı beslenen öğrenci, sağlıklı kalmalı mantığı ile okulumuzda mevcut olan bir Doktor ve Beden Eğitimi öğretmenlerimiz ile öğrencimizin sosyal ve sportif faaliyetlerini planlayarak okulumuzda bulunan Yüzme Havuzu, Jimnastik Salonu, Dans Salonlarını öğrencilerimizin kullanımına sunuyoruz.
Eğitim Koçu: İyi beslenen, sağlıklı olan kişileri başarıyı yakalayabilmesi için de planlı bir eğitim gerektiğine inanıyoruz. Bunun için de gerek okulumuz bünyesindeki uzman kadromuz gerekse çözüm ortaklarımız ile öğrencilerimizin bir yılını en iyi şekilde aile ile birlikte planlıyoruz. Öğrencilerimize vereceğimiz Eğitim Koçları, derste ve ders dışında (e-MaviEge Platformu ile) öğrencilerin eksik kaldıkları veya takıldıkları konularda her an bilgiye ulaşmaları veya soru sorma ve cevap alma imkanı sunulmaktadır. Hafta içi ve hafta sonunda randevu sistemi ile tüm öğrencilerimize bire bir eğitim alma imkanı sunmaktayız.
Dershane Eğitimi: TEOG ve üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize okulumuz içinde oluşturduğumuz dershane ile hafta sonu ve hafta içinde hazırlık imkanı sunmaktayız.
Gelişim Programlama: Koçlarımız ve aile bireyleri ile ortaklaşa uygulanacak programlar ile öğrencilerimizin düzeyleri takip edilmekte, düzeylerine göre tüm öğrencilerimize aylık deneme sınavları yapılmaktadır. Tüm bu programlar sonucunda Zihin Check Up ile oluşturacağımız aylık gelişim raporları ile öğrencilerin durumları ve düzeyleri veli ile paylaşılmaktadır.
Zihin Gelişimi: Oluşturacağımız kulüpler ile öğrencilerimizin sosyal gelişimini, Robotics, Mental Matematik ve Zeka Oyunları gibi programlar ile zihin gelişimine destek veriyoruz.
Başarı Mavi Ege’de doğal geliyor.

Torbalı Kampüs İletişim

Çapak Mevkii No:1, Torbalı, Izmir, Turkey

Telefon: +90(232) 853 29 99 / 853 13 12

Faks: +90(232) 853 30 97