Vo English

/Vo English
Vo English2018-07-25T22:40:07+00:00

Project Description

VoEnglish

Vo English Nedir ? ve Nerelerde Uygulanır ?

Vo English içerisinde barındırdığı online tabanlı programlar ile ingilizceyi öğreten değil konuşturan marka olarak bilinmektedir. Bu programlar Dünya’da 45 ülkede 5.000.000 öğrenci tarafından kullanılmaktadır. TIMS ve PISA sınavlarında da göreceğiniz gibi eğitim alanında başı çeken ülkeler Vo English bünyesinde barınan Fast ForWord ve Reading Assistant programlarını yıllar öncesinden kullanmaya başlamıştır. Bu ülkelerden bazıları : Singapur, Tayland, Almanya, Dubai, Çin, Rusya, Almanya…

Vo English metodolojisi bir bebeğin anadilini nasıl öğrendiği sorusuyla ortaya çıkmıştır. Siz Türkçe’yi nasıl öğrendiğinizi hatırlıyor musunuz ? Hayır cevaplarını duyar gibiyiz. Elbette hiçbirimiz Türkçe’yi nasıl öğrendiğimizi hatırlamıyoruz çünkü burada kullanılması gereken doğru kelime Türkçe’yi öğrenmek değilde Türkçe’yi edinmek olmalı. Her insan bulunduğu coğrafi bölgenin dilini edinerek öğrenir. Edinmek öğrenmeden daha kalıcı olan bir metottur ve yaşayarak, tecrübe ederek kazanılır. Bu açıdan ele aldığınızda dil öğreniminin başlangıcının anne karnında duyulan fonemler olduğunu göreceksiniz. Her kullanıcına Dünya’ya yeni gelmiş bir bebek gibi davranan Vo English metodunda sıralama becerinizi kullanarak ingilizceyi anadil öğrenir gibi öğreneceksiniz.

Kazanımlar

Vo English ile 6 ayda 1.500 ve üzeri kelime öğrenirsiniz. Aksanlı konuşma becerisi kazanırsınız. Hafıza, Dikkat ve Odaklanma becerilerinizi geliştirir, özgün sahibi bireyler haline gelirsiniz. Bunun yanısıra 1.500.000.000 milyar insandan biri olursunuz ve artık orta derece ingilizce bilen %80 ‘lik kesimde değil iyi derecede ingilizce bilen %10’luk kısımda yer alırsınız.

Harvard ve Stanford Üniversitesi Onaylı Program

Vo English bünyesinde kullanılan Fast ForWord ve Reading Assistant programları Harvard ve Stanford üniversitesi tarafından başarıları test edilmiş ve onaylanmıştır. Reading Assistant programı ise 2012 yılında eğitim teknolojileri dalında en iyi program seçilmiştir. ilgili habere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Eğlenceli Dersler

Fast ForWord ve Reading Assistant programları ile öğrenciler yargılanmadan eğlenerek öğrenirler. Bu oyunlar sayesinde öğrenciler en alışık olduğumuz korkuları ingilizce konuşamama problemini ortadan kaldırmış olurlar. Öğrenciler derste yer alan müzikal etkinlikler ve drama etkinlikleri ile öğretmenin pasif öğrencinin aktif olduğu bir ders işlerler.

Torbalı Kampüs İletişim

Çapak Mevkii No:1, Torbalı, Izmir, Turkey

Telefon: +90(232) 853 29 99 / 853 13 12

Faks: +90(232) 853 30 97