Torbalı Kampüsü Anaokulu

/Torbalı Kampüsü Anaokulu
Torbalı Kampüsü Anaokulu2018-08-09T16:28:42+00:00

Mavi Anaokulu

EĞİTİM – ÖĞRETİM PROGRAMIMIZ
Mavi Ege gelişim sistemiyle çocukların zihin egzersizleri programındaki 5 bölgeye hitap eden;görsel işitsel, duygusal motor işlemler , dikkat hafıza ve sosyal  duygusal becerilerden oluşan bilişsel becerileri değerlendirilir ve öğrencinin eşsiz zihin egzersizi programları kavranarak daha hızlı ve etkin öğrenen öğrenciler yetiştirilir.

Mavi Ege kolejinde eğitim kişisel gelişim ile başlar. Yürütülen , zihin Check-Up ile zihnin 25 farklı özelliği kontrol edilir.
“BAŞARIYA MENTAL ETKİ”

GÖRSEL MATEMATİK AĞIRLIKLI ZİHİN GÜÇLENDİRME PROGRAMI
Görsel Matematik eğitimi 5-14 yaş grubu çocuklar için uygulanabilen , çocukların hesap makinesi , kağıt kullanmadan aritmetik işlemleri çok hızlı ve doğru biçimde yapmasına olanak sağlar.

Anaokulundan itibaren , ilkokul 1. ve 2. sınıfa kadar çocukların en iyi öğrenme ve kavrama beyin gücüne sahip oldukları dönemdir. Çocuk matematik kavramlarını anlamaya başladığında , beynin yeteneklerini ve çözümsel yapısını beslemek için en doğru zamana gelmiş demektir. görsel matematik ağırlıklı zihin gelişim programı matematik ağırlıklı zihin gelişim programı matematik ve hesaplamalar ile ilgili kavramların temel eğitimini sunar. Ayrıca bu yöntem çocuğun okul derslerindeki yükünü azaltır.

Torbalı Kampüs İletişim

Çapak Mevkii No:1, Torbalı, Izmir, Turkey

Telefon: +90(232) 853 29 99 / 853 13 12

Faks: +90(232) 853 30 97